Pyrkon 2015

Wybieracie się na Pyrkon? Impreza już za 10 dni! Zobaczcie co proponują organizatorzy:

Już tylko 10 dni pozostało do rozpoczęcia 15. edycji Pyrkonu – największego festiwalu fantastyki w Polsce. W dniach 24-26 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zbiorą się tysiące ludzi z całej Polski, by wspólnie grać w planszówki, dyskutować o ulubionych serialach i zdobywać autografy słynnych pisarzy oraz innych twórców – zarówno z Polski, jak i zagranicy. Jako pierwsza tego typu impreza w Polsce, Pyrkon dorobił się gry markowanej swoim logo pt. “Pyrkon: Atak Koziołaków!”.

Dostępny jest już oficjalny spot promujący całe wydarzenie. Na stronie internetowej Pyrkonu pojawiła się także zakładka prezentująca tegorocznych sponsorów, patronów medialnych, a co najważniejsze – program wydarzenia. Patronat honorowy nad festiwalem objął między innymi Prezydent Miasta Poznania i Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Pyrkon to impreza, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – czytelnik zakupi nowe książki, gracz posłucha o premierach gier, cosplayer pochwali się przygotowanym strojem. Poniżej prezentujemy kilka ciekawszych prelekcji i paneli z obejmującego ponad 1400 godzin programu.

O czym warto pamiętać?

  • Pełen program festiwalu dostępny jest tutaj.
  • Pełna lista gości dostępna jest tutaj.